پسورد گذاری روی فلش مموری
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/۱/٢٩  کلمات کلیدی: پسورد گذشتن روی فلشش مموری ، دانلود ، پسورد گذاری ، امنیتی

دیگر کمتر کسی را می یابد که  یک فلش مموری در جیبش نباشد ! طبیعی است با زیاد شدن استفاده از یک وسیله ، مشکلات آن نیز یکی یکی پدیدار خواهد شد . ویروسی شدن شدن فلش مموری و همچنین دسترسی آسان همه اشخاص به آن را میتوان از چندین مشکل این وسیله نام برد . در این مطلب محور اصلی ما دسترسی آسان همه به فلش مموری شماست . طوری که اگر شما فلش مموری خود را گم کنید ، هر شخصی با اتصال آن به سیستم خود میتواند به اطلاعات آن دست پیدا کند . یا اگر آن را در محلی جا بگذارید ، بازهم این موضوع صدق می کند . راه حل چیست ؟


USB Secure چی هست؟
یک برنامه محافظتی برای فلش مموری شماست با این نرم افزار میتوانید روی فلش دیسک های خود قفل کنید و روی آن رمز بگذارید تا فقط با رمز شما قابل بازگشایی باشد . با این روش کسی دیگر نمی تواند بدون اجازه شما فلش دیسک شما را باز کند این برنامه یک اتوران برای فلش مموری شما ایجاد میکند و به محض اتصال ان به سیستم اون اجرا میشود و برای باز شدن از شما پسورد میخواد

 USB Secure محصول این شرکت است که برای رمز گذاری روی تمام حافظه های قابل حمل تولید شده است . شما با نرم افزاری میتواند برای USB drives, Thumb drives, Memory cards, External drives and Flash drives خود رمز بگذارید تا کسی به غیر شما که از پسورد اطلاع ندارد ، نتواند آن را بازگشایی کند و اطلاعات را به سرقت ببرد ! این نرم افزار با تنظیمات خود طوری عمل می کند که وقتی شما آن را به USB متصل می کنید ، از شما پسورد میخواهد . این نرم افزار نیاز به دانش فنی زیادی ندارد و بسیار آسان می باشد و میتواند اطلاعات موجود در فلش مموری شما که شاید بسیار شخصی و یا بسیار ارزشمند باشد را محافظت کند تا از گزند سرقت در امان باشد .قابلیت های کلیدی نرم افزار USB Secure 1.4.0 :

- قرار دادن پسورد روی تمام حافظه های قابل حمل
- محیط کاربری ساده و بدون نیاز به دانش فنی بالا
- دقت بسیار بالا در اعمال رمزنگاری
- جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات شما
- سازگاری با حافظه های USB flash drives, Thumb Drives, Memory Sticks, Memory Cards, Pen Drives and Jump Drives
- غیرممکن بدون دسترسی به اطلاعات بدون دانستن پسورد
- درخواست اتوماتیک پسورد وقتی که فلش به usb متصل می شود
- سازگاری با ویندوزهای Windows 2000/ Windows XP / Windows Vista / Windows 7
- و...

 قیمت: رایگان
 دانلود - ١.٣ مگابایت همراه با patch
 پسورد فایل زیپ : www.easy-net.persianblog.ir
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده
 لینک منبع